SPOLUPRÁCA A REFERENCIEHARALD GRANZER

Dev. Qi Quant, Kvantový fyzik

IVAN DEMOVIC

Expert na elektrosmog, elektrotechnik, doktor

 

INTERVIEW s HARALD GRANZER

POTVRDENIE FUNKČNOSTI

DR. PETER GLANZ


HEART QUEST (HRV metóda)
MERANIA A VÝSLEDKY (AKO VPLÝVA TECHNOLÓGIA QI QUANT NA ĽUDSKÉ TELO)

HeartQuest (HQ) je pokročilý, neinvazívny hodnotiaci systém, ktorý monitoruje srdcovú frekvenciu (variabilitu srdcovej frekvencie alebo HRV) a analyzuje ľudské biorytmy a regulačné systémy. Tento počítačový systém umožňuje zdravotníckym pracovníkom v akejkoľvek oblasti rýchlo monitorovať rytmické vzorce srdcovej frekvencie extrahovaním údajov z elektrokardio signálu v širokopásmovej frekvencii. Umožňuje tiež odborníkom objektívne nahliadnuť do mnohých regulačných systémov tela a vidieť z prvej ruky účinky ich terapií a liečby. HeartQuest pomáha merať, či sa stav pacientov zlepšuje alebo nie. HRV sa používa na sledovanie ukazovateľov autonómneho nervového systému, neurohormonálneho systému, psycho-emocionálneho stavu, elektrickej aktivity mozgu, meridiánov a čakier vo vzťahu k endokrinnému systému. Analyzuje spletitú sieť prepojení regulujúcich našu vysoko zložitú fyziológiu.


OČná DOKTORKA 

PSYCHOlÓG

MAsÉR


MICROSKOP V TEMNOM POLI
MERANIA A VÝSLEDKY (AKO VPLÝVA TECHNOLÓGIA QI QUANT NA ĽUDSKÉ TELO)

Meranie pod "mikroskopom v temnom poli" sa vykonáva na základe kvapky krvi. Po odobratí sa táto kvapka vloží pod mikroskop. Následne je vidieť ako organizmus pracuje. Všetko čo sa nehýbe je "mŕtve" (môžeme vidieť vo videu "Proof of work" na ľavej časti obrazovky) a všetko čo sa hýbe je "živé". Na prechod zo stavu "mŕtve" do stavu "živé" nám stačí pár minút v životne doležitom poli Qi Quant, ktoré zásobuje telo kompletnou škálou energetickej úrovne.


PETER GLANZ

PETER GLANZ

PETER GLANZ


HC SLOVAN BRATISLAVA
HOKEJOVý klub

Hokejový klub HC SLOVAN BRATISLAVA používal produkty Qi-Quant vyše roka. Obrovské zlepšenie výkonnosti v celom kádri viedlo k tomu, že HC Slovan Bratislava postúpil do Play Off a stal sa jedným z popredných tímov v ruskom Kontinentálnom pohári. 
" Je priam neuveriteľné s akou rýchlosťou a ako efektívne dodáva energetická platňa od Qi Quant energiu našim hráčom ."

*HC SLOVAN BRATISLAVA


Oswald „Ossi“ Reisinger
Závodník cross motoriek

" Spočiatku som bol trochu skeptický a potom som mohol niekoľko týždňov testovať produkty Qi-Quant. Veľmi pozitívny efekt, ktorý som si všimol veľmi skoro, bola citeľne lepšia regenerácia. Osobný pocit potvrdili aj merania variability srdca (HRV) a merania mikroskopom v tmavom poli."

*Oswald „Ossi“ Reisinger


Eduard Fuchs
CYKLISTA

" Produkty Qi-Quant mi teraz umožňujú priamu energetickú podporu počas rôznych terapií: priame dobitie energie a harmonizáciu energetického systému pred a po tréningu, ako aj optimálnu regeneráciu. Ako kontrolu a dôkaz účinku produktov Qi-Quant na moje telo som vykonal aj meranie HRV a mikroskopickú analýzu vitálnej krvi v tmavom poli. Obe štúdie potvrdzujú moje osobné vnímanie a pocity. Kvalita mojej krvi (saturácia kyslíkom, celková metabolická situácia, acidobázická rovnováha a prietok) sa výrazne zlepšila.Ďalej meranie HRV ukázalo aj výrazné zlepšenie regenerácie môjho tela."

*Eduard Fuchs


Isabell Kruttke

ZÁVODNÍČKA NA KOŇOCH

" S „energiou Qi-Quant“ možno pozitívne zmeniť všetky oblasti každodenného života. „Qi-Quant“ je efektívna metóda na prekonávanie zdravotných problémov, odbúravanie stresu, optimálne riešenie vplyvov prostredia v spoločenskom a profesionálnom prostredí, ako aj na pozitívny rozvoj vlastných darov a kreativity, s cieľom dosiahnuť vyššiu kvalitu života alebo lepšieho zdravia na dosiahnutie zvýšenia výkonnosti. "

*Isabell Kruttke


František Linduška

ČESKÝ NÁRODNÝ ŠAMPIÓN 2016 V TRIATLONE

Športová doska od Qi-Quant významne prispela k môjmu zvýšeniu výkonu a stability vďaka rýchlejšej regenerácii a rýchlej aktivácii vo všetkých fyzických oblastiach.


Johann Weissinger

Vzpierač

Vďaka použitiu športovej dosky v našom klube sme boli schopní zaznamenať výrazné zvýšenie a rýchlejšie regeneračné fázy medzi jednotlivými pokusmi v príprave na štátny šampionát, a to ako na tréningu, tak aj v súťaži. Osobne som bol schopný zvýšiť svoj osobný špičkový výkon o ďalších 5 kg pravidelným používaním športovej dosky Qi-Quant.