PREDSTAVUJEME VÁM produkt
black box

(TRANSFORMÁTOR VITÁLNEHO POĽA)


BLACK EDITION

WHITE EDITION


Transformátor vitálneho poľa "BLACK BOX" je určite jedným z najdôležitejších zariadení našej doby. Neexistuje žiadne porovnateľné riešenie, ktoré by tak rýchlo a trvalo  neutralizovalo všetku radiačnú záťaž v našom obytnom priestore. V novom harmonickom prostredí transformátora vitálneho poľa sa organizmus dokáže oveľa ľahšie a rýchlejšie regenerovať počas spánku aj počas dňa. Počet fáz hlbokého spánku sa mnohonásobne zvyšuje a urýchľuje proces regenerácie. 

S pomocou transformátora vitálneho poľa od spoločnosti Qi-Quant :

ponúkame univerzálne, efektívne a ľahko inštalovateľné riešenie, ktoré slúži na vitalizáciu domácnosti pre každého. Ide o zariadenie, ktoré v celom dome alebo byte vytvára vitalizačné pole.  Základom je konvertovanie pozitívnych iónov (elektrosmog) na negatívne.Zemské lúče a elektrosmog odnímajú človeku energiu, spôsobujú vegetatívny stres a menia pomer iónov vo vzduchu v miestnosti. Qi-Quant-Vitalfeldtransformer vyrovnáva geopatogénne podnety, ako napríklad vodné žily, takže telo už nie je oslabované a energiou v týchto oblastiach nie je brzdená. Tým sa posilňujú samoliečebné schopnosti tela a všetky telesné systémy sa môžu obnovovať v prírodnom vitálnom prostredí. Qi-Quant-Vitalfeldtransformer efektívne vyrovnáva záťaž elektrosmogom a zemským žiarením a zabezpečuje vitalizované bytové a priestorové prostredie. Qi-Quant-Vitalfeldtransformér pôsobí v niekoľkých oblastiach. Na rozdiel od lacnejších systémov, ktoré radiáciu prakticky len 'preprogramujú' alebo 'harmonizujú', sú frekvencie v Qi-Quant-Vitalfeldtransformeri neutralizované ako vo všetkých geopatogénnych záťažiach (vodné žily, poruchy, globálne mriežky), a tak je to aj v prípade elektrosmogu.


Plný účinok za niekoľko minút :

Po pripojení Vitalfeldtransformera je dosiahnutý plný účinok a neutralizácia záťaže žiarením. Vitalfeldtransformer sa umiestni do miestnosti a pripojí sa k zemnej elektróde cez zásuvku. Zemné vedenia domácej inštalácie zrýchľujú ionizáciu stien. Qi-Quant-Vitalfeldtransformer funguje prirodzene bez elektrickej energie. Využíva iba zemné vedenie domu, ako statický vodič pre zaťažujúce frekvencie.


Rozmery zariadenia: 24cm x 24cm x 12cm (džka x šírka x výška).


FOTO GALÉRIA PRODUKTU